О Г О Л О Ш Е Н Н Я
Шановні студенти!
На сайті ДП «Інфоресурс» відкрито розділ «Запити»
(http://www.inforesurs.gov.ua/zaputu.html).

Для забезпечення достовірності даних цього розділу та можливості користуватись пільгами, наданими студентам, просимо перевірити наявність реєстрації Вашої фізичної особи в Єдиній базі та інформації про студентський квиток за даними Єдиної бази (поточний стан квитка, навчальний заклад, що видав квиток, термін дії квитка).

Інструкція для перевірки:

1. Для перевірки наявності особи в Єдиній базі необхідно перейти на форму з назвою «Перевірка реєстрації фізичної особи в ЄДЕБО», заповнити поля форми та для отримання результату натиснути кнопку «Надіслати запит». У разі, якщо поля внесені некоректно або особу не внесено в Єдину базу, буде виведено повідомлення «фізична особа не зареєстрована в ЄДЕБО», в іншому разі буде виведено повідомлення «фізична особа зареєстрована в ЄДЕБО».
2. Для перевірки внесення в Єдину базу студентського квитка необхідно перейти на форму з назвою «Перевірка студентського/учнівського квитка за даними ЄДЕБО», заповнити поля форми та для отримання результату натиснути кнопку «Надіслати запит». Якщо поля внесені некоректно або особу не внесено в Єдину базу, буде виведено повідомлення «Статус документа – не знайдено», в іншому разі буде виведено інформацію щодо студентського квитка.
3. У разі виявлення будь-яких розбіжностей прохання звертатись в деканат/заочний відділ.

Адміністратор ЄДЕБО-Клієнт

Розпорядження щодо перевірки наявності даних особи в Єдиній державній електронній базі з питань освіти та достовірності даних студентського квитка
Розпорядження щодо перевірки наявності даних особи в Єдиній державній електронній базі з питань освіти та достовірності даних студентського квитка