ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Третьої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Науковий діалог «Схід – Захід». Метою конференції є збереження і розвиток єдиного науково-освітнього простору, встановлення контактів, розвиток кооперації дослідників, які представляють різні регіони України в царині соціально-гуманітарних наук, обмін знаннями, практичним досвідом щодо сучасного стану та розвитку соціально-гуманітарних досліджень. Для участі в роботі конференції запрошуються студенти, аспіранти, викладачі, науковці.
Конференція відбудеться 7 червня 2014 р. в аудиторії 208 (зал засідань вченої ради) Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 61).
Початок роботи конференції о 10.00. Реєстрація – 9.30 – 10.00.
Орієнтовні напрямки роботи конференції:

1. Схід – Захід: культурологічне та ідеологічне протистояння.
  2. 2013 – 2014: рік протестів в Україні.
  3. Історія України: між Сходом та Заходом.
  4. Зовнішня політика України, Східне партнерство, європейська інтеграція
  5. Філософія Сходу та Заходу.
  6. Політологія та дослідження світової політики.
  7. Регіонознавство та краєзнавчі дослідження.
  8. Міжнародні відносини та інтеграційні проекти в сучасному світі.
  9. Історичний досвід України: держава, економіка, люди.
  10. Процеси і тренди світової історії.
  11. Філософія та культурологія.
  12. Соціологія та соціальна робота

У рамках конференції запланована робота секцій за вищевказаними напрямками;
детальний перелік секцій буде сформовано за результатами розгляду заявок учасників.
Робочі мови конференції: українська, російська.

pdf_file
Інформаційний лист
Третя Всеукраїнська науково-практична конференція “Науковий діалог «Схід – Захід»”