Стартував загальноукраїнський конкурс

для студентської молоді

Польська фундація комунікації (Варшава, Республіка Польща) та Агенція Європейських Інновацій (Львів, Україна) запрошують студентів та випускників українських вищих навчальних закладів взяти участь у конкурсі «Рушай у віртуальну магістраль нескінченних можливостей твого майбутнього бізнесу», що співфінансується та виконується в рамках програми «Допомога Польщі для розвитку 2014».

Конкурс спрямований на сприяння розвитку підприємництва та інновацій, розвиток малого та середнього бізнесу в Україні.

Цілі конкурсу:

• підвищення знань та навичок про нові технології серед  українських студентів – потенційних підприємців;

• просування нових можливостей фінансування для майбутніх українських підприємців;

• розвиток людського капіталу та бізнес-навичок в Україні.

Конкурс охоплює такі теми:

• інновації в цифровій економіці;

• нові технології у сфері ІКТ;

• електронний  бізнес, електронна комерція, електронні послуги.

Цільова група: студенти денної форми навчання та випускники українських ВНЗ.

Критерії відбору учасників конкурсу:

• Статус студента денної форми навчання ВНЗ, або випускника 2013/2014 року;

• Наявність інноваційної бізнес-ідеї в області цифрової економіки, нових технологій у сфері ІКТ, електронного бізнесу, електронної комерції, електронних послуг;

• Знання англійської мови (принаймні середнього рівня);

• Лідерські та комунікативні навички.

Учасники конкурсу візьмуть участь у двох раундах тренінгів у Києві та Львові, під час яких вони отримають знання та навички з нових технологій в сфері ІКТ, електронного бізнесу та інновацій в сфері цифрової економіки, під керівництвом провідних польських та українських експертів. Окрім того, заплановано проведення відеоконференцій з польськими експертами, з питань створення та удосконалення свого бізнес плану.

Вісім найкращих учасників представлять свої бізнес-плани на заключній конференції у Києві та матимуть можливість поділитися своїми бізнес-ідеями з потенційними інвесторами.

Переможці конкурсу отримають грошову винагороду в еквіваленті 1 000 доларів США. Всі учасники конкурсу отримають відповідні сертифікати про часть в конкурсі.

Анкети-заяви до участі у конкурсі приймаються до 25 травня 2014 року.

Детальну інформацію щодо умов участі у конкурсі, а також анкету-заявку конкурсу розміщено на веб-сайті: http://www.strikingly.com/virtualhighwayua.

Україномовний варіант опису конкурсу розміщено за посиланням: http://cstei.lviv.ua/ua/item/930.

Стартував загальноукраїнський конкурс для студентської молоді