Шановні вступники!

25 березня 2014 року Кам’янець-Подільський  національний університет імені Івана Огієнка проводить предметні олімпіади з навчальних предметів, які є профільними при вступі до університету.

Згідно з Правилами прийому до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в 2014 році право на першочергове зарахування мають «призери (особи, нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів) олімпіад для вступників, які проводилися у К-ПНУ імені Івана Огієнка в 2013-2014 навчальному році, якщо вони вступають на напрями підготовки, для яких профільним є вступне випробування з предмета, з якого вони є призерами». Зокрема, в університеті проводитимуться  предметні олімпіади з української мови і літератури, німецької мови, англійської мови, історії України, біології, географії, математики, фізики.

Основне завдання предметних олімпіад – підготовка учнівської молоді до зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація учасників відбуватиметься в холі головного корпусу з 12.00 до 12.45 год. (контактний телефон 5-19-57).

Проведення предметних олімпіад із навчальних предметів