VI Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації»

ОГОЛОШЕННЯ VI МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ«СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ, ПРОГНОЗУВАННЯ І ОПТИМІЗАЦІЇ»  Пленарні і секційні засідання відбудуться 4-5 квітня 2014 р. у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка Кращі доповіді будуть опубліковані у фахових журналах ВАКу: «Математичне та комп’ютерне моделювання. Серія:

ІV Всеукраїнська конференції «Дитяча книжка – джерело навчання, виховання та творчого розвитку»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Всеукраїнській конференції «Дитяча книжка – джерело навчання, виховання та творчого розвитку». Конференція відбудеться 16-17 жовтня 2014 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Реєстрація учасників конференції 16 жовтня з 800 до

24-25 квітня 2014 р. у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка  відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Тарас Шевченко – поет, мислитель, громадянин» (до 200-річчя з дня народження). Детальніше: