Технології роботи з дітьми та дорослими в ситуації стресових і травматичних станів

5 лютого 2024 р. – початок реалізації сертифікатної програми.

До 28 січня 2024 р. – реєстрація.

Обсяг: 30 годин / 1 кредит ЄКТС.

Форма проведення: онлайн.

Термін проведення: 1 місяць.

Вартість: 400 грн.

Галузь використання: фахівці допоміжних професій (педагоги, медичні працівники, соціальні працівники, працівники поліції та ін.) Програма не передбачає фахової підготовки.

Мета: методична підготовка фахівців допоміжних професій з розвитку конструктивної взаємодії з ветеранами/ветеранками та членами їх родин.

Зміст:

1. Психологія кризових станів і посттравматичних розладів
  2. Особливості супроводу дітей та дорослих в ситуації горювання
  3. Напрямки психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок військового конфлікту
  4. Психологічна підтримка дітей з умовах війни
  5. Формування особистісної резилієнтності особистості.
  6. Навички підтримуючої поведінки в міжособистісній взаємодії з травмованими людьми.
  7. Психологічна реабілітація в ситуаціях насилля.
  8. Психологічна реабілітація осіб, котрі постраждали від надзвичайних ситуацій.

Спікери:

Марціновська Ірина Петрівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, практичний психолог-медодист вищої категорії

Гончарук Наталія Миколаївна, доктор психологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної та практичної психології.

Контакти:

Марціновська Ірина Петрівна, irinacor_ped@kpnu.edu.ua