Створення інклюзивного середовища в закладах загальної середньої освіти

11 березня 2024 р. – початок реалізації сертифікатної програми.

До 01 березня 2024 р. – реєстрація.

Обсяг: 30 годин / 1 кредит ЄКТС.

Форма проведення: офлайн.

Термін проведення: 1 місяць.

Вартість: 250 грн.

Галузь використання: науково-педагогічні працівники, які здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальністю 013 Початкова освіта, 014 Середня освіта.

Мета: формування інклюзивної компетентності науково-педагогічних працівників щодо підготовки майбутніх вчителів ЗЗСО до реалізації завдань інклюзивного навчання.

Зміст:

1. Сутність інклюзивного навчання в ЗЗСО.
  2. Посадові обов’язки вчителів інклюзивних закладів ЗСО.
  3. Співпраця вчителів з асистентами вчителів.
  4. Реалізація корекційно-розвиткового компоненту інклюзивного навчання під час вивчення загально-освітніх дисциплін.
  5. Особливості психофізичного розвитку учнів з особливими освітніми потребами, які потрібно враховувати у викладанні предметів.
  6. Індивідуальний та диференційний підхід до учнів з особливими освітніми потребами у процесі інклюзивного навчання.

Спікери:

Чопік Олена Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.

Миронова Світлана Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи К-ПНУ імені Івана Огієнка

Контакти:

Буторіна Вероніка Борисівна, 098-276-37-76, butorina@kpnu.edu.ua