Розвиток резилієнтності та стресостійкості в період невизначеності

18 березня 2024 р. – початок реалізації сертифікатної програми.

До 10 березня 2024 р. – реєстрація.

Обсяг: 90 годин / 3 кредити ЄКТС

Форма проведення: онлайн.

Термін проведення: 2 місяці.

Вартість: 600 грн.

Галузь використання: для широкого кола слухачів, які прагнуть до підвищення рівня стресостійкості (резилієнтності).

Мета: набуття знань, розвиток практичних умінь і навичок щодо покращення стресостійкості (резилієнтності) учасників програми.

Зміст:

1. Знайомство з поняттям стійкості, резилієнтності. Важливість плекання резилієнтності в колективі.
  2. Цінності як основа життєвої стійкості особистості: їх пізнання та стратегії активації.
  3. Ефективні дії, поведінка та звички – практична складова життєвої стійкості особистості.
  4. Плекання ефективного мислення в педагогічному колективі.
  5. Ефективна регуляція енергії та емоцій у розвитку стійкості особистості.
  6. Колективна стійкість та здорові стосунки в колективі.
  7. Інтеграція практик розвитку стійкості в контекст життя та професійної діяльності фахівця.
  8. Поширені труднощі в сфері психічного здоров’я здобувачів освіти і шляхи допомоги в освітньому середовищі.
  9. Модель адаптації до змін.
  10. Навчання основних поведінкових технік.
  11. Навчання практичних технік з психічним здоров`ям здобувачів освіти.

Спікери:

Гевчук Наталія Сергіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної роботи, трененер-психолог;

Дідик Наталія Михайлівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології освіти.

Мельник Жанна Василівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної роботи.

Контакти:

Гевчук Наталія Сергіївна, 097-347-87-87, hevchuk@kpnu.edu.ua