Відповідно до рішення Національної комісії зі стандартів державної мови від 05 серпня 2021 року №67 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка внесено до переліку спеціально уповноважених установ, які проводять іспити на визначення рівня володіння державною мовою 2.0 (для виконання службових обов’язків).

Іспити проходять з понеділка по п’ятницю за адресою: вул. Огієнка, 61 (навчальний корпус №1), ауд. 107 (1 поверх).

Для того, щоб скласти іспит на рівень володіння державною мовою, претендент повинен попередньо зареєструватись в іспитовій системі за покликанням: https://exam.mova.gov.ua/. ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВЯЗКОВА ДЛЯ ВСІХ ПРЕТЕНДЕНТІВ!

Покрокова інструкція щодо реєстрації в іспитовій системі: https://mova.gov.ua/news/yak-podati-zayavu-na-ispituvannya

Іспит на визначення рівня володіння державною мовою є безкоштовним.

Претендент повинен прибути для участі в іспиті на визначення рівня володіння державною мовою за 15 хвилин до початку іспиту в день, час та місце, вказані ним під час реєстрації в іспитовій системі.

Претендент ОБОВ’ЯЗКОВО повинен мати при собі документ, який посвідчує особу (паспорт, водійські права, електронний паспорт у застосунку Дії).

Корисні покликання:

Порядок проведення іспитів на рівень володіння державною мовою

як скасувати або перенести реєстрацію на іспит на рівень володіння державною мовою?

як скласти іспит особі з особливими потребами?

де можна знайти виданий сертифікат про рівень володіння державною мовою?

актуальні запитання-відповіді

Детальніша інформація розміщена на сайті Національної комісії зі стандартів державної мови

З усіх технічних питань претенденти також можуть звернутися до служби технічної підтримки Національної комісії: support@mova.gov.ua

Крім того, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка пропонує громадянам, які мають намір підтвердити рівень володіння державною мовою для виконання своїх службових обов’язків, підготовку до іспиту у форматі консультацій, які проходять щовівторка та щочетверга о 15:00 год (за попереднім записом).

Вартість надання платної послуги – 250 грн (1 консультація).
Реквізити для оплати.

Контактна особа – Зореслава Сергіївна (0961511904).