Конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників університету

Відповідно до статті 54 Закону України “Про освіту”, статті 55 Закону України “Про вищу освіту”, статей 21-24 Кодексу законів про працю України та з метою удосконалення трудових відносин у галузі освіти, забезпечення умов для ініціативності і самостійності науково-педагогічних працівників з урахуванням індивідуальних здібностей і професійних навичок Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників університету:

Завідувача, професора кафедри теорії та методик початкової освіти (1 штатна одиниця на 1,0 ставки).

Завідувача кафедри німецької мови.

Завідувача кафедри педагогіки та менеджменту освіти.

Завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Завідувача кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання.

Професора кафедри германських мов і зарубіжної літератури (1 штатна одиниця на 0,5 ставки).

Доцента кафедри англійської мови (1 штатна одиниця на 0,8 ставки).

Доцента кафедри археології, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін (2 штатні одиниці по 0,8 ставки кожна).

Доцента кафедри історії України (3 штатні одиниці по 0,8 ставки кожна).

Доцента кафедри логопедії і спеціальних методик (1 штатна одиниця на 1,0 ставки).

Доцента кафедри німецької мови (1 штатна одиниця на 0,75 ставки).

Доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти (1 штатна одиниця на 1,0 ставки).

Доцента кафедри політології та філософії (1 штатна одиниця на 0,8 ставки).

Доцента кафедри соціальної роботи (1 штатна одиниця на 0,75 ставки).

Доцента кафедри соціальної роботи (1 штатна одиниця на 0,5 ставки).

Доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання (1 штатна одиниця на 0,75 ставки).

Доцента кафедри фізики (1 штатна одиниця на 0,8 ставки).

Старшого викладача кафедри англійської мови (1 штатна одиниця на 0,7 ставки).

Старшого викладача кафедри англійської мови (1 штатна одиниця на 0,5 ставки).

Старшого викладача кафедри географії та методики її викладання (1 штатна одиниця на 0,8 ставки).

Старшого викладача кафедри загальної та практичної психології (1 штатна одиниця на 0,8 ставки).

Старшого викладача кафедри іноземної мови (1 штатна одиниця на 0,6 ставки).

Старшого викладача кафедри логопедії і спеціальних методик (1 штатна одиниця на 1,0 ставки).

Старшого викладача кафедри математики (1 штатна одиниця на 0,75 ставки).

Старшого викладача кафедри німецької  мови (2 штатні одиниці по 0,75 ставки кожна).

Старшого викладача кафедри теорії і методики фізичного виховання (1 штатна одиниця на 0,75 ставки).

Старшого викладача кафедри теорії та методик початкової освіти (1 штатна одиниця на 0,8 ставки).

Старшого викладача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи (2 штатні одиниці по 0,75 ставки кожна).

Асистента кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва (1 штатна одиниця на 0,8 ставки).

Претенденти на заміщення вакантних посад подають такі документи:

– заяву;

– засвідчені в установленому порядку: особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою, копії документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені (почесні) звання (за наявністю), список наукових і навчально-методичних праць, копію трудової книжки;

– автобіографію;

– копію паспорта, ідентифікаційного номера засвідчену претендентом;

– довідку про проходження попереднього (періодичного) та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, яка видається відповідно до Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, затверджену наказом Міністерства охорони здоров’я України 18 квітня 2022 р. № 651, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 червня 2022 р. № 650/37986.

Документи, подані претендентом на участь у конкурсі, після його проведення, не повертаються.

Університет здійснює освітню діяльність з підготовки здобувачів ступенів вищої освіти «бакалавр», «магістр», «доктор філософії» на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України від 19 березня 2021 р. та додатків до неї: 1. Підготовка здобувачів вищої освіти на певних рівнях вищої освіти (за освітніми ступенями: бакалавр, магістр, доктор філософії). 2. Підготовка здобувачів вищої освіти на певних рівнях вищої освіти за освітніми програмами, що передбачають присвоєння кваліфікацій, для яких запроваджено додаткове регулювання (за освітніми ступенями: бакалавр, магістр).

З «Порядком проведення конкурсного відбору для заміщення вакантних посад науково-педагогічних, педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів) у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка» (нова редакція) можна ознайомитися на сайті університету https://drive.google.com/file/d/1xrjCBOCE-p1KMB0yZgqi17DpF8ykv_Mk/view

та у відділі кадрів університету за адресою: вул. Огієнка, 61, м. Кам’янець-Подільський.

Університет житлом не забезпечує.

Термін подачі заяв з 01 серпня до 15 серпня 2024 р., процедура конкурсного відбору з 16 серпня до 31 серпня 2024 р.

Документи подавати за адресою: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Центр документації, вул. Огієнка, 61, м. Кам’янець-Подільський, 32302.