Підвищуймо рівень академічної доброчесності та академічної культури разом! Запрошуємо долучитися до Міжвузівського семінару-тренінгу “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ЯК СКЛАДНИК ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ”, що відбудеться 20 травня 2021 року о 14:00 на платформі Google Meet. Для доступу до зустрічі скористайтесь
Міжвузівський семінар-тренінг “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ЯК СКЛАДНИК ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ”
![Міжвузівський семінар-тренінг “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ЯК СКЛАДНИК ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ” Міжвузівський семінар-тренінг “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ЯК СКЛАДНИК ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ”](https://kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/08/seminar1-629x350.jpg)