На ім’я ректора надійшла подяка від управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради. Від її імені начальник Старченко С.В. дякує за участь студентів нашого університету та кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії, історії і музики та гри на музичних інструментах Карпенко Т.П., у засіданні міської творчої лабораторії по впровадженню ідей національного виховання С. Русової на тему: «Погляди С. Русової на формування духовної культури дошкільників засобами мистецтва», яке відбулося 22 грудня 2013 року на базі дошкільного навчального закладу № 1 «Барвінок».

Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради також дякує викладацькому складу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за високий науковий і педагогічний професіоналізм у підготовці студентів педагогічного факультету.

Подяка від управління освіти і науки