Інформація про вартість документів про вищу освіту

Ректорат повідомляє, що 31 березня 2015 року Кабінет Міністрів Україниприйняв Постанову № 193 «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка».

Цією Постановою затверджений перелік інформації, яка повинна міститися в документах про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка. Окрім того, встановлена гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту державного зразка у розмірі двох неоподаткованих мінімумів доходів громадян (34 гривні).

Кабінет Міністрів України доручив Міністерству освіти і науки України у місячний строк затвердити форму документів про вищу освіту державного зразка, додатків до них та зразок академічної довідки.

Наказ “про оплату документів про вищу освіту у 2016 році для випускників освітніх ступенів «бакалавр», «магістр», освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»”

Наказ про внесення змін до наказу від 15.01.2016р. за №5-ОД «Про оплату документів про вищу освіту у 2016 році для випускників освітніх ступенів «бакалавр», «магістр», освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст»