Збори штатних працівників

Збори штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, бібліотеки університету.

Місце проведення: читальний зал №2 навчального корпусу №1.

• 25/11/2020 11:00 - 25/11/2020 17:00

25 листопада 2020 року                 208 ауд. головного корпусу                                  1100

Засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти

1. Обговорення рекомендацій вчених рад факультетів щодо внесення навчальних дисциплін до Каталогу навчальних дисциплін вільного вибору здобувачів вищої освіти  Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2021-2022 навчальний рік.

Доповідають: співголова ради з науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти  Дубінський  В. А., керівник навчального відділу Горчак Л. В.

1. Результати моніторингу контингенту здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, які навчаються за освітніми програми університету, та обговорення пропозицій щодо внесення переліку освітніх програм спеціальностей університету до Правил прийому до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у 2021 році.

Доповідає співголова ради з науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти  Дубінський  В. А.