Збори штатних працівників

Збори штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, бібліотеки університету.

Місце проведення: читальний зал №2 навчального корпусу №1.

• 26/02/2020 12:30 - 26/02/2020 15:00
    1. Затвердження кошторисів університету на 2020 рік.

Доповідає головний бухгалтер Сідорова О.В.

1. Аналіз успішності студентів денної та заочної форм навчання за результатами зимової екзаменаційної сесії 2019-2020 н. р., визначення завдань з удосконалення організації освітньої діяльності та підвищення якості підготовки фахівців в університеті.

Доповідають: керівник відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації Розумовська О.Б., керівник заочного відділу Копилова О.Л.

1. Результати освітньої та наукової діяльності факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології, шляхи її удосконалення.

Доповідає декан факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Співак В.І.

1. Аналіз якості виконання дипломних робіт здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальностей економічного факультету.

Доповідає декан економічного факультету Ткачук В.В.

1. Присвоєння вченого звання професора кафедри загальної та практичної психології.

Доповідає заступник голови вченої ради університету Завальнюк О.М.

• 27/02/2020 14:00 - 27/02/2020 17:00

27 лютого о 14.00 год. в Інституті літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України відбудеться презентація серії книжок із циклу щорічних лекцій пам’яті Івана Огієнка, прочитаних у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка

На презентацію запрошені:

Микола Сулима, академік НАН України, доктор філологічних наук, професор, заступник директора Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України;

Лукаш Скупейко, доктор філологічних наук, професор, головний редактор часопису «Слово і час»;

Елеонора Соловей, доктор філологічних наук, професор (м. Київ)

Ігор Набитович, доктор філологічних наук, професор Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща);

Олег Рарицький, доктор філологічних наук, доцент Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

Надія Баштова, кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України.

Модератор заходу: Геннадій Нога, старший науковий співробітник Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України

РОЗТАШУВАННЯ

НАН України Інститут літератури ім. Т.Г. Шевченка

ОРГАНІЗАТОР

РАРИЦЬКИЙ ОЛЕГАНАТОЛІЙОВИЧ

ТЕЛЕФОН

• 27/02/2020 09:00 - 27/02/2020 15:00

27 лютого 2020 року з 09:00 год до 15:00 год без перерви, аудиторія 225 навчального корпусу №1

(2 поверх, спортивний зал №2)

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

27 ЛЮТОГО 2020 РОКУ

ВІДБУДЕТЬСЯ ДРУГИЙ ТУР ВИБОРІВ РЕКТОРА

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА

Участь у виборах ректора беруть:

1. Кожен штатний науковий, науково-педагогічний і педагогічний працівник університету.
    2. Представники з числа інших штатних працівників університету, яких обрали відповідні працівники шляхом проведення прямих таємних виборів.
    3. Представники з числа студентів університету, яких обрали студенти шляхом прямих таємних виборів.

Голосування відбудеться на виборчій дільниці з 9:00 год до 15:00 год без перерви за адресою: аудиторія 225 навчального корпусу №1 (2 поверх, спортивний зал №2), вул. Огієнка, 61, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Обов’язково при собі мати один із таких документів:

1. Паспорт громадянина України (у вигляді паспортної книжечки або у вигляді картки) або паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
    2. Студентський квиток.
    3. Посвідка на тимчасове проживання.

Із передвиборчими програмами кандидатів на посаду ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та інформацією щодо організації виборів ректора університету можна ознайомитися на офіційному вебсайті (сторінка «Вибори ректора»).