Збори штатних працівників

Збори штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, навчально-методичного центру забезпечення якості освіти, навчального відділу, заочного відділу, відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету, відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації, відділу навчально-виховної роботи і гуманітарної освіти, відділу наукової роботи, відділу міжнародних зв'язків, лінгвістичного центру, центру інформаційних технологій, відділу кадрів, загального відділу, юридичного сектора, газети "Студентський меридіан", редакційно-видавничого відділу.

Місце проведення: 206 аудиторія навчального корпусу №1.

• 17/01/2020 09:00 - 17/01/2020 10:30

Збори штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, фізико-математичного та економічного факультетів.

Місце проведення: 206 аудиторія навчального корпусу №1.