Засідання вченої ради

25 лютого 2021 року засідання вченої ради університету розпочнеться о 1220 через відеозв’язок у Google Meet.

1. Затвердження кошторисів університету на 2021 р.

Доповідає головний бухгалтер Сідорова О.В.

1. Аналіз успішності здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання за результатами зимової екзаменаційної сесії 2020-2021 н. р., результатів атестації здобувачів ступеня вищої освіти «магістр» та основні завдання колективу університету щодо удосконалення організації освітньої діяльності, підвищення якості підготовки фахівців.

Доповідає перший проректор Дубінський В.А.

1. Іміджева політика університету: основні напрями та актуальні питання її реалізації (у контексті реалізації Стратегічного плану розвитку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2018-2022 роки).

Доповідає ректор Копилов С.А.

1. Стан викладання та навчально-методичного забезпечення навчальної дисципліни «Спортивно-педагогічне вдосконалення» на факультеті фізичної культури.

Доповідає декан факультету фізичної культури Стасюк І.І.

Голова комісії: перший проректор Дубінський В.А.