Засідання вченої ради університету

28/11/2019 12:30 - 17:00

Засідання вченої ради університету

Порядок денний

1. Результати ректорського контролю рівня залишкових знань студентів з дисциплін навчальних планів підготовки фахівців спеціальностей університету.

Доповідає керівник відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації Розумовська О.Б.

1. Результати освітньої, наукової та мистецької діяльності педагогічного факультету, шляхи її удосконалення.

Доповідає декан педагогічного факультету Лабунець В.М.

1. Результати роботи кафедри журналістики за 2012-2019 роки та перспективи її розвитку.

Доповідає завідувач кафедри журналістики Волковинський О.С.

1. Результати роботи кафедри психології освіти за 2012-2019 роки та перспективи її розвитку.

Доповідає завідувач кафедри психології освіти Дуткевич Т.В.

• 26/11/2020 12:30 - 26/11/2020 15:00

26 листопада 2020 року засідання вченої ради університету розпочнеться о 12:30 через відеозв’язок у Google Meet.

1. Про внесення змін до Плану роботи вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на І семестр 2020-2021 навчального року.

Доповідає голова вченої ради університету Копилов С. А.

2. Результати загальноуніверситетського моніторингу якості освітніх програм у контексті реалізації Стратегічного плану розвитку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2018-2022 роки.

Доповідає керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Бесарабчук Г.В.

3. Результати розгляду та рекомендація проєктів наукових досліджень і розробок для участі в конкурсному відборі проєктів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, виконання яких розпочнеться у 2021 році за рахунок коштів державного бюджету за бюджетною програмою «Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» (КПКВК 2201040).

Доповідає проректор з наукової роботи Конет І. М.