Засідання ректорату

12.12.2019 р.                           Зал засідань                                    1230

Засідання ректорату

Доповідає Сергій Анатолійович Копилов, ректор університету.

1. Участь здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників університету в міжнародних програмах і проектах: аналіз та перспективи; шляхи підвищення ефективності імплементації двосторонніх і багатосторонніх угод про співпрацю, укладених між університетом та зарубіжними партнерами.

Доповідає Тетяна Володимирівна Сторчова, керівник відділу міжнародних зв’язків.

1. Стан розміщення комплексів навчально-методичного забезпечення дисциплін у модульному об'єктно-орієнтованому динамічному навчальному середовищі (MOODLE) на базі kpnu.edu.ua.

Доповідають Віта Миколаївна Романюк, начальник центру інформаційних технологій, голова комісії.

1.     Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

12.12.2019 р.

Загальний відділ.

Копилов С.А.

2.     Участь здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників університету в міжнародних програмах і проектах: аналіз та перспективи; шляхи підвищення ефективності імплементації двосторонніх і багатосторонніх угод про співпрацю, укладених між університетом та зарубіжними партнерами.

Сторчова Т.В.

3.     Стан розміщення комплексів навчально-методичного забезпечення дисциплін у модульному об'єктно-орієнтованому динамічному навча-льному середовищі (MOODLE) на базі kpnu.edu.ua.

Комісія.

Романюк В.М., го-лова комісії.

4.     Різні.

• 26/05/2020 12:30 - 26/05/2020 15:00

Доповідає  С.А. Копилов,  в. о. ректора університету.

1. Стан забезпечення доступу до приміщень університету для осіб з особливими потребами в контексті реалізації ст.22 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

Доповідає О.М. Рачковський, проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази).

1. Стан та шляхи покращення функціонування університетського репозитарію наукових праць викладачів і студентів.

Доповідає Л.В. Климчук, директор бібліотеки університету.

1. Стан охорони праці та пожежної безпеки в університеті.

Доповідає О.Г. Чорна, завідувач відділу охорони праці і техніки безпеки.