Засідання ректорату

06.06.2019 р.                           Зал засідань                                     1330

Засідання ректорату

Доповідає В.А. Дубінський, в. о. ректора університету.

1. Результати виконання науково-педагогічними працівниками університету індивідуальних планів роботи викладача та її обліку за 2018-2019 н. р.

Доповідають І.Р. Савчук, в.о. керівника навчального відділу, Л.М. Воєвідко, керівник навчально-методичного відділу, Т.В. Білецька, керівник відділу наукової роботи.

1. Стан готовності приймальної комісії до організації та проведення вступної кампанії та перспективи набору студентів у 2019 році.

Доповідає А.Л. Глушковецький,  відповідальний секретар приймальної комісії.

1. Стан організації харчування здобувачів вищої освіти і співробітників університету та заходи з його покращення.

Доповідає В.М. Банах, завідувач їдальні, М.В. Моштак, голова профкому студентів. аспірантів та докторантів університету, член комісії з підготовки питання.