Засідання ректорату

11/04/2019 All day

Засідання ректорату

Доповідає Сергій Анатолійович Копилов, ректор університету.

1. Обладнання, устаткування та програмне забезпечення спеціалізованих комп’ютерних лабораторій університету відповідно до Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1187 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 347).

Доповідають Віта Миколаївна Романюк, керівник центру інформаційних технологій, Віолетта Анатоліївна Грищук, завідувач навчальних лабораторій обчислювальної техніки,  декани факультетів.

1. Аналіз результатів проведення Всеукраїнських олімпіад Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Доповідає Володимир Іванович Адамовський, керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки.

1. Стан функціонування системи цивільного захисту в університеті.

Доповідають Олександр Станіславович Усевич, начальник штабу цивільної оборони, О.Г. Чорна, завідувач відділу охорони праці і техніки безпеки, голова комісії.