Засідання ректорату

10.06.2021 р.   ЗАЛ ЗАСІДАНЬ    12:30

Засідання ректорату

Доповідає С.А. Копилов, ректор університету.

1. Стан планування обсягів навчальної роботи кафедр університету та навчального навантаження науково-педагогічних працівників на 2021-2022 навчальний рік.

Доповідає Л.В. Горчак, керівник навчального відділу.

1. Особливості вступної кампанії 2021 року та стан підготовки до її проведення.

Доповідає В.Г. Чабанов, відповідальний секретар приймальної комісії.

• 24/06/2021 12:30 - 24/06/2021 15:00

24 червня 2021 року засідання вченої ради університету розпочнеться о 1230 через відеозв’язок у Google Meet.

1. Внесення змін до Плану роботи вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на ІІ семестр 2020-2021 навчального року.

Доповідає голова вченої ради університету Копилов С. А.

1. Основні напрями та результативність роботи наукової ради та ради з науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти у 2020-2021 н. р.

Доповідають: проректор з наукової роботи Миронова С. П., проректор з науково-педагогічної роботи Кобильник В. В.

1. Підсумки акредитації освітніх програм спеціальностей університету в ІІ семестрі 2020-2021 н. р. та основні завдання щодо підготовки до акредитації освітніх програм у 2021-2022  н.р.

Доповідають гаранти освітніх програм: доцент кафедри менеджменту Андрейцева І. А.; завідувач кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін Федьков О. М.; доцент кафедри фізики Панчук О. П.

1. Зміни в структурі університету.

Доповідає ректор Копилов С. А.

1. Звіти випускників аспірантури.

Доповідають випускники аспірантури.

1. Обрання науково-педагогічних працівників університету на вакантні посади кафедр університету.

Доповідає ректор Копилов С. А.