Міжнародна науково-практична конференція Сучасні проблеми урбоекосистем

25/05/2020 09:00 - 27/05/2020 17:00

Міжнародна науково-практична конференція Сучасні проблеми урбоекосистем

• 26/05/2020 10:30 - 26/05/2020 12:00

Доповідає  С.А. Копилов,  в. о. ректора університету.

1. Стан забезпечення доступу до приміщень університету для осіб з особливими потребами в контексті реалізації ст.22 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

Доповідає О.М. Рачковський, проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази).

1. Стан та шляхи покращення функціонування університетського репозитарію наукових праць викладачів і студентів.

Доповідає Л.В. Климчук, директор бібліотеки університету.

1. Стан охорони праці та пожежної безпеки в університеті.

Доповідає О.Г. Чорна, завідувач відділу охорони праці і техніки безпеки.

• 28/05/2020 10:00 - 28/05/2020 12:00

28 травня 2020 року засідання вченої ради університету розпочнеться о 1000.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

1. Затвердження змін до освітньо-професійних програм і навчальних планів підготовки фахівців спеціальностей університету.

Доповідає проректор з науково-педагогічної роботи Кобильник В.В.

1. Результати акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм спеціальностей університету першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які проходили акредитацію в березні 2020 року.

Доповідає проректор з науково-педагогічної роботи Кобильник В.В.

1. Стан забезпечення якості підготовки фахівців на факультеті фізичної культури.

Доповідає заступник декана факультету фізичної культури з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти Боднар А.О.

1. Затвердження Списку голів екзаменаційних комісій зі встановлення відповідності рівня освітньої підготовки кадрів до вимог освітньо-професійної програми та присвоєння їм кваліфікації за ступенями вищої освіти „бакалавр“, „магістр“ у Кам’янець-Подільському націо-нальному університеті імені Івана Огієнка на 2020-2021 навчальний рік.

Доповідає керівник навчального відділу Боднар І.Є.

1. Результати ректорського контролю рівня залишкових знань студентів з навчальних дисциплін навчальних планів підготовки фахівців спеціальностей університету.

Доповідає керівник відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації Розумовська О.Б.

1. Практична підготовка здобувачів вищої освіти університету: досягнення, проблеми, перспективи.

Доповідає завідувач практики університету Римар Л.М.

1. Результати роботи кафедри інформатики за 2013-2020 роки та перспективи її розвитку.

Доповідає завідувач кафедри інформатики Федорчук В.А.

1. Результати роботи кафедри загальної та практичної психології за 2015-2020 роки та перспективи її розвитку.

Доповідає завідувач кафедри загальної та практичної психології Онуфрієва Л.А.

1. Результати роботи кафедри англійської мови за 2015-2020 роки та перспективи її розвитку.

Доповідає завідувач кафедри англійської мови Галайбіда О.

1. Результати роботи кафедри слов’янської філології та загального мовознавства за 2015-2020 роки та перспективи її розвитку.

Доповідає завідувач кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Абрамович С.Д.

1. Результати роботи кафедри музичного мистецтва за 2015-2020 роки та перспективи її розвитку.

Доповідає завідувач кафедри музичного мистецтва Печенюк М.А.

1. Різні