Міжнародна конференція

Запрошуємо взяти участь у міжнародній конференції "Європейські цінності та розвиток згуртованості в освіті", яка відбудеться 12 грудня 2019 року.

Інформаційний лист

Завантажити (PDF, 687KB)

• 26/05/2020 12:30 - 26/05/2020 15:00

Доповідає  С.А. Копилов,  в. о. ректора університету.

1. Стан забезпечення доступу до приміщень університету для осіб з особливими потребами в контексті реалізації ст.22 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

Доповідає О.М. Рачковський, проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази).

1. Стан та шляхи покращення функціонування університетського репозитарію наукових праць викладачів і студентів.

Доповідає Л.В. Климчук, директор бібліотеки університету.

1. Стан охорони праці та пожежної безпеки в університеті.

Доповідає О.Г. Чорна, завідувач відділу охорони праці і техніки безпеки.