Конференція трудового колективу університету

26/12/2019 11:00 - 13:00

Конференція трудового колективу університету

26 грудня 2019 року конференція трудового колективу університету розпочнеться об 1100.

1. Звіт ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за 2013-2019 роки про виконання умов контракту № І-106 від 30 січня 2013 року, який укладено між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Копиловим Сергієм Анатолійовичем.

Доповідає ректор Копилов С.А.

1. Затвердження нового складу конференції трудового колективу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Доповідає керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Бесарабчук Г.В.

1. Внесення змін до складу вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

1. Оновлення складу комісії з трудових спорів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Доповідає голова профспілкового комітету працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Коваленко Б.О.